29 grudnia 2019

Pojutrze w samo południe wystartujemy w 16. Krakowskim Biegu Sylwestrowym. Pobiegniemy w koszulkach z napisem “Biegnę dla Łukasza” i z napisem podobnej treści na transparencie. Nasza ekipa spotyka się o 11:30 pod kościołem św. Wojciecha. Kto chciałby zrobić sobie z nami pamiątkowe zdjęcie, tego zapraszamy. Stamtąd przejdziemy miejsce startu na Małym Rynku. Start Biegu o godz. 12:00. Nasza ekipa planuje uzyskać czas ok. 1:07.

Nie biegniemy dla wyniku, lecz po to, żeby wyrazić solidarność z Łukaszem, który kiedyś biegał, nawet maratony, a dziś z mozołem walczy o to, by wstać z wózka inwalidzkiego. W Sylwestra jeszcze nie będziemy zbierać pieniędzy, lecz tylko chcemy zapowiedzieć nasze imprezy, które odbędą się w marcu i we wrześniu. Jeśli ktoś chciałby złożyć datek na Łukasza już teraz, niech wpłaci na konto naszego Stowarzyszenia, koniecznie z dopiskiem: Darowizna dla Łukasza.  

A oto prawdopodobny skład naszej ekipy: Michał Białoński, Marcin Chorązki, Krzysztof Graczyk, Roman Graczyk, Michał Guja, Mariusz Grzesiuk, Grzegorz Kabała, Adrian Kędzierski, Stanisław Kwieciński, Tomasz Langier, Szymon Makuch, Natalia Nadybska, Witold Padlewski, Grzegorz Sobesto, Grzegorz Szpila, Paweł Wadowski, Sławomir Wójs, Maciej Zakrzewski, Mikołaj Zakrzewski, Cezary Żminkowski, Luiza Żminkowska, Karol Życzkowski.DSC_0512_1