Powrót do aktualności

27 maja o 18:30 gramy dla Agnieszki

Już za 10 dni koncert w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, który poświęcimy w dwójnasób Agnieszce Pikulskiej. Po pierwsze, muzycy zagrają pro bono. Po drugie, zlicytujemy fanty, ofiarowane przez artystów i innych ludzi dobrych woli – dla Agnieszki. Zagrają:

  1. Leon i Przyjaciele, czyli: Marcin Rusek (gitara, banjo, śpiew), Milena Rusek (instrumenty perkusyjne), Tadeusz Celewicz (pianino), Tomasz Babik (instrumenty perkusyjne, śpiew), Piotr Zacny (instrumenty perkusyjne, śpiew), Kazimierz Adamczyk (kontrabas), Stanisław Kwieciński (gitara, śpiew) i Krzysztof Leonowicz (gitara, harmonijka ustna, śpiew);
  2. Aga Zaryan (śpiew) z towarzyszeniem Szymona Miki (gitara);
  3. Spectrum Session, czyli: Bogusław Mietniowski (gitara basowa), Patryk Smoleń (śpiew) i Ryszard Styła (gitara).

Można już rezerwować „cegiełki” na koncert: https://krzysiekpomaga.org/…/koncert-i-aukcja-dla…/.

Licytacja przedmiotów pięknych lub/i pożytecznych już trwa https://krzysiekpomaga.org/aukcja/. W tej formie zakończy się ona 26 maja wieczorem, a będzie kontynuowana nazajutrz podczas koncertu w Mandze. Kto wysoko zalicytuje w Internecie, może nie zostanie przebity w Mandze. A może zostanie…, zobaczymy.

Aby się o tym przekonać, przybywajcie! Żeby wesprzeć Agnieszkę. Żeby ujrzeć piękniejszą twarz dookolnej rzeczywistości – w postaci muzyki, dzieł i przedmiotów wartych tego, by je kontemplować, albo zwyczajnie je mieć. Żeby posłuchać, jak Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski skłaniają publiczność do licytowania więcej i więcej, na pożytek Agnieszki. W końcu po to, żeby być z nami.

Marcin Rusek podczas koncertu w 2019 r. w Pracowni pod Baranami.
Juliusz Peszko podczas koncertu w 2016 r. w Hotelu Qubus.
Nasza znakomita publiczność podczas koncertu w 2019 r. w Pracowni pod Baranami.

Cztery dobre powody, których nie powinniście przegapić w ten – ufamy – piękny, majowy wieczór. Tak więc, jeszcze raz: przybywajcie! I pamiętajcie o Agnieszce!

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam