Powrót do aktualności

284 zawodników pojechało gigant dla Kacpra

Dzisiaj rano na Suchem warunki pogodowe nie były specjalnie zachęcające: w Tatrach wiał halny, na stoku temperatura kilka stopni powyżej zera zapowiadała koleiny na trasie giganta. A jednak nie było tak źle: wiatr wiejący do południa zatrzymywał się na grani, dobrze ubity stok nie poddawał się łatwo działaniu wysokiej temperatury. Zawodnicy stawili się wcale licznie. Przez moment nawet pokazało się słońce. Słowem, znowu się nam udało.

Zarejestrowało się 284 zawodników, płci obojga, wieku nader zróżnicowanego. W kategorii “dziewczynki 2000 – 2002” zwyciężyła Olga Wilczyńska, w kategorii “chłopcy 2000 – 2002” Wojciech Macheta, w kategorii “panie 1979 – 1999” Katarzyna Leonowicz, w kategorii “Panowie 1979 – 1999” Piotr Zacny, w kategorii “panie 1978 i starsze” Agnieszka Leonowicz, zaś w kategorii “panowie 1978 i starsi” Adam Koczur. Komplet wyników na stronie MOZN-u.

Zawodniczka i zawodnik, którzy uzyskali najlepsze czasy – Julia Majerczyk i Wojciech Macheta – otrzymali nagrody do firmy Head. Wśród wszystkich losowane były fanty  Heada, Oakleya i Go Snow.  Na mecie wszyscy zawodnicy byli częstowani wyrobami cukierniczymi firmy Buczek, firma Head wypożyczała narty do testowania, a firma Go Snow demonstrowała naprawianie ślizgów i ostrzenie krawędzi nart.  

Poza wszelką konkurencją byli dwaj konferansjerzy – wodzireje: Stanisław Kwieciński i Jacek Peszko Jr. Ich brawurowe komentarze dały naszym zawodom duszę.

Wielkie dzięki dla naszych Sponsorów i Partnerów, w tym szczególnie dla Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego i dla Stacji Narciarskiej Suche. 

Całość “wpisowego” zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację Kacpra Turaczyka.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam