BeneficjenCI 2012

ZEBRANA KWOTA: 25 330 PLN

Darek Hryniewiecki i Paweł Szkutnicki

Darek Hryniewiecki

Darek zachorował na guza mózgu w wieku 16 lat. Z Krzysiem poznał się w 2005 roku, kiedy obaj oczekiwali na operację neurologiczną w szpitalu w Lublinie. Od tego czasu są kolegami, Darek był kilka razy na rehabilitacji w Krakowie, Krzyś dwukrotnie odwiedził Darka w Trzciance. Razem byli w Monachium na meczu Bayernu, potem w Wągrowcu na turnusie rehabilitacyjnym. 

Darek jest człowiekiem aktywnym: podróżuje, prowadził program muzyczny w radiu osób niepełnosprawnych, od kilku lat bierze udział w trzcianeckiej imprezie charytatywnej „Gramy z Sercem” (http://www.gramyzsercem.pl/index.php/najblizsza-edycja).

Paweł Szutnicki

Paweł został sparaliżowany w wieku 14 lat, nie wiadomo, co było tego przyczyną. Po kilku latach udało mu się wyjechać na leczenie do USA, tam nastąpiła poprawa. Odtąd jeździ na wózku, którym steruje za pomocą głowy. Jest towarzyskim i elokwentnym człowiekiem. Przez kilka lat rehabilitował się w Krakowie, wtedy poznaliśmy go dzięki fundacji „Mimo Wszystko”. Dziś Paweł mieszka z rodzicami w Mielcu.

Zebraliśmy kwotę 25.330 PLN, z której połowę otrzymał Darek, a połowę Paweł.

Darek Hryniewiecki

Wesprzyj Julię

Wpłacam