Powrót do aktualności

Edycja 2017 – komu, dlaczego i jak pomagamy

W tym roku pomagamy Szymonowi Olkowi, więcej o Szymku tutaj. Jak co roku wspierają nas Małopolski Okręgowy Związek Narciarski oraz Klub Narciarski “Yeti”.

Nasza akcja ma dwie odsłony: 18 lutego 2017 odbędą się zawody dla Szymka  slalom gigant w Suchem zaś 25 lutego 2017 koncert i aukcja dla Szymka w Krakowie.

Zawody mają charakter open – zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności narciarskich. Chociaż to zawody sportowe, tu relacja z ubiegłorocznego giganta, celem jest mniej rywalizacja, a bardziej wsparcie Szymona w jego trudnej walce o lepsze życie.

Na koncert i aukcję, z kolei, zapraszamy nie tylko miłośników muzyki i koneserów sztuki – mimo, że naprawdę będzie kogo posłuchać, tu relacja z ubiegłorocznego koncertu i będzie co wylicytować, tu katalog 2017, a wszystko po to, żeby Szymek miał trochę mniej pod górkę.

Jeśli zatem chcecie pomóc Szymkowi, bądźcie z nami 18 i 25 lutego.

Na zawody można się zapisać wcześniej drogą elektroniczną (liga@mozn.pl), albo w biurze zawodów, rano w dniu imprezy. Wejściówki na koncert/ licytację będzie można zarezerwować przez stronę Stowarzyszenia (początek rezerwacji na ok. trzy tygodnie przed imprezą), albo w hotelu w dniu imprezy.

Oprócz licytacji w hotelu Qubus 25 lutego, przeprowadzimy oddzielną licytację na naszej stronie internetowej – rozpoczniemy ją ok. 11 lutego. Katalogi obu licytacji będą dostępne na naszej stronie.

Jak widzicie, można pomóc Szymkowi w różny sposób: wziąć udział w zawodach, przyjść na koncert, licytować przedmioty w czasie jednej albo drugiej aukcji. Gdyby ktoś nie mógł przyłączyć się do naszej akcji w żadnej ze wskazanych tu form, a chciałby pomóc, może przekazać darowiznę na leczenie i rehabilitację Szymka na konto Stowarzyszenia (PKO SA 96 1240 4588 1111 0010 6082 5709), koniecznie z dopiskiem: dla Szymona.

Czy wszystko jasne? Jeśli nie, piszcie na adres: krzysiekpomagapomagac@gmail.com, albo przez oba wydarzenia na Facebooku.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam