Powrót do aktualności

Jak można pomóc Łukaszowi

Łukasz ciągle odczuwa bardzo silne skutki udaru mózgu – zarówno od strony ruchowej, jak i werbalnej komunikacji. Poprawa jego stanu wiedzie przez intensywną – niestety – kosztowną rehabilitację. W tym roku zbieramy pieniądze właśnie na ten cel. Kto chce pomóc Łukaszowi, niech w taki czy inny sposób weźmie udział w naszych imprezach.

 – 1 marca (niedziela) organizujemy w Kluszkowcach rodzinne zawody w slalomie-gigancie. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i poziom umiejętności narciarskich. Przeprowadzimy trzy klasyfikacje: indywidualną, rodzinną i na najbardziej zabawny strój (trzeba w ty stroju pokonać trasę giganta). Oprócz tego moc atrakcji w strefie mety: poczęstunek gratis, wypożyczalnia nart, pokaz konserwacji nart, malowanie twarzy…). Można się już zgłaszać na zawody i wykupić opłatę startową.  Organizatorzy zawodów pracują pro bono, całość wpływów z opłaty startowej zasili fundusz rehabilitacji Łukasza.

 – 14 marca (sobota) zapraszamy na koncert i aukcję charytatywną. Miejsce wydarzenia: Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Wystąpią: Ryszard Styła, Workaholic i Aga Zaryan z zespołem. Licytować będziemy dzieła sztuki (m. in. grafikę Stanisława Wejmana, gwasz Elżbiety Wasiuczyńskiej, pastel Joanny Gałeckiej), biżuterię, trening narciarski, karnet na Festiwal Kultury Żydowskiej, zaproszenie do Café Szał, Volvo z ubezpieczeniem na weekend i wiele innych. Aukcję poprowadzą: Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski. Bilety w cenie 50, 100, 150 i 200 PLN – bez względu na usytuowanie miejsca na widowni. Kogo nie stać, niech da mało, kogo stać, tego prosimy, żeby zamówił droższe wejściówki – z myślą o Łukaszu. Tu można rezerwować wejściówki i zapłacić za nie.  Także i w tym wypadku całość wpływów jest przeznaczona dla Łukasza.

 – We wrześniu Szymon Makuch przebiegnie ekstremalną drogę Pamir Highway w Kirgistanie i Tadżykistanie. Długość trasy: 1000 km, przewyższenie 20 tys. metrów. Szymon ofiaruje Łukaszowi swój wysiłek, za to będzie prosił o finansowe wsparcie rehabilitacji Łukasza. 

 – Kto nie będzie mógł uczestniczyć w naszych imprezach, ale chce pomóc Łukaszowi, może po prostu wpłacić dowolną kwotę na konto naszego Stowarzyszenia, tytuł przelewu: darowizna dla Łukasza. 

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam