Powrót do aktualności

Jedźcie z nami do Kluszkowców!

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy was do stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach. Będzie to slalom-gigant i trzy klasyfikacje: indywidualna, rodzinna (3 osoby, np. dwoje rodzeństwa i mama/ dziecko, mama i dziadek) oraz na najbardziej wymyślny strój zawodnika. W tym stroju trzeba przejechać trasę slalomu, niezależnie od utrudnień jakie może sprawić np. cylinder, frak czy suknia z trenem lub z krynoliną. Uwaga: strój nie uchyla obowiązku jazdy w kasku. Zawody mają charakter otwarty – może wystartować każdy niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Tutaj rejestracja na zawody, ale tylko do 28 lutego do godz. 18:00, potem można się rejestrować w Biurze Zawodów, 1 marca.

 – Biuro będzie czynne od godziny 8:30 w karczmie na stoku  na mapce oznaczonej jako C;

 – Punkt informacyjny Krzysiek Pomaga Pomagać przy karczmie/hotelu “Pod Wulkanem” otwieramy o godzinie 8:30. Tu otrzymacie vaucher uprawniający do kupna karnetu na wyciągi po obniżonej cenie;
– Start zawodów na trasie nr 2 o godzinie 11:00.

Zapamiętajcie powyższe informacje. Ale przede wszystkim musicie wiedzieć, jaki jest cel tych zawodów. Biorąc w nich udział pomagacie Łukaszowi Dacie, który tak jak wy jeździł na nartach, a teraz zmaga się ze skutkami ciężkiego udaru mózgu. Całość opłat startowych przekazujemy na leczenie i rehabilitację Łukasza. Wszyscy organizatorzy zawodów pracują pro bono.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam