Powrót do aktualności

Już jutro nasz Wielki Finał!

Szykujecie się na sobotę na godzinę 17:00 do hotelu Qubus? Macie rację. Zagrają dla Szymona m. in. : Ryszard Styła i Marek Raduli; kunsztem słowa wykażą się Wojciech Leonowicz, Mateusz Janicki i Karol Stojowski; będziemy licytować dzieła różne – piękne, użyteczne lub tylko sentymentalne, ale zawsze wartościowe.

Można będzie stać się właścicielem prac graficznych i malarskich Jerzego Nowosielskiego, Agnieszki Dobosz, Jacka Hajnosa, Stanisława Wejmana, Elżbiety Wasiuczyńskiej, Marcina Świądera, Dominika Chmielewskiego, Marcina Bruchnalskiego, Stanisława Tabisza … Można będzie kupić piękną biżuterię dla pięknej kobiety, wykonaną przez Elżbietę Peszko,  Jerzego Szymulę … Można będzie kupić pamiątki związane z mistrzami sportu: Kamilem Stochem, Przemysławem Niemcem … Można będzie kupić książki Roberta Makłowicza i Anny Starmach. Można będzie wylicytować Volvo V60 na weekend z pełnym bakiem i z ubezpieczeniem. Można będzie, w końcu, wylicytować butelkę wódki kurpiowskiej, ale -uwaga! – tradycja naszych licytacji chce, żeby tę butelkę natychmiast rozlać wśród współtowarzyszy zabawy.

Można licytować te przedmioty przez Internet do piątku, do godziny 20:00, ciąg dalszy licytacji w sobotę w hotelu Qubus. Niezależnie od tego do 10 marca trwa licytacja internetowa 10 innych przedmiotów.

Można rezerwować przez Internet wejściówki na koncert. Płatność gotówką na miejscu lub wcześniej przelewem. Kto zrobi przelew później, niż w czwartek do godziny 24:00, niech weźmie ze sobą potwierdzenie wpłaty.

Mamy nadzieję na dobrą, jak zawsze, zabawę. A wszystko to na pożytek Szymona.

Na zdjęciach z ubiegłorocznego koncertu: Ryszard Styła, Marek Bałata i Marek Raduli.

Fot.: Tomasz Klima

profil Tomasza Klimy na Facebooku

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam