5 lutego 2017

Numer 17. w naszym katalogu to plastron Kamila Stocha z serii treningowej konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen, 5 stycznia tego roku, z autografem sportowca – dar skoczka. Kamil Stoch wygrał zarówno ten konkurs, jak i cały tegoroczny Turniej Czterech Skoczni.

17_plastron, Stoch

Fot.: Paweł Ulatowski

oficjalny profil Pawła Ulatowskiego na Facebooku

oficjalny profil Kamila Stocha na Facebooku

 

11 stycznia 2017

DSC_0527

Szymon prezentuje plastron, który dostaliśmy od Kamila Stocha. W tym plastronie nasz najlepszy skoczek wystąpił w serii treningowej w Bischofshofen 5 stycznia, w przeddzień swojego podwójnego zwycięstwa – w konkursie w Bischofshofen i w 65. Turnieju Czterech Skoczni.

Plastron od Kamila Stocha będziemy licytować na aukcji w Krakowie 25 lutego, w hotelu Qubus, wśród innych pięknych i/ lub wartościowych rzeczy. Będą to m. in. dzieła: Jerzego Nowosielskiego, Stanisława Tabisza, Elżbiety Wasiuczyńskiej, Joanny Gałeckiej, Dominika Chmielewskiego…; będzie, jak zawsze, butelka wódki z Kurpiów od wójta gminy Kadzidło, p. Dariusza Łukaszewskiego, będzie, jak w ubiegłym roku, voucher na weekend na Volvo V60 CC z pełnym bakiem od firmy Wadowscy… Dwóch ostatnich pozycji proszę nie spożywać łącznie. Licytacja będzie częścią koncertu, w którym wystąpią m. in. Marek Raduli, Ryszard Styła i Spectrum Session.

Więcej informacji: Krzysiek Pomaga Pomagać_Szymon Olek_koncert i aukcja

Fot.: Archiwum rodzinne Szymona Olka.