Powrót do aktualności

Katalog na aukcję 7 lutego w Hotelu Qubus

Mamy już katalog na naszą aukcję (Katalog 2015). Dzięki Pawłowi Ulatowskiemu (http://pawelulatowski.pl/), który sfotografował przedmioty przeznaczone na licytację oraz Leonowi (www.yeti.org.pl), który z tych fotografii skomponował całość.
Katalog liczy 36 pozycji – dużej różnorodności: są pamiątki dla fanów sportu (np. koszulka Rafała Majki, zwycięzcy klasyfikacji górskiej ostatniego Tour de France), są piękne przedmioty użytkowe (np. biżuteria Elżbiety Peszko i Jerzego Szymuli), jest wódka cytrynówka z Kurpiów, a w końcu sztuka z najwyższej półki (np. płyty Ryszarda Styły i Jacka Korohody, grafika Jerzego Nowosielskiego i Stanisława Wejmana, witraż i ikony Dominika A. Chmielewskiego). Osobną, bardzo sympatyczną, kategorię stanowią oferty turystyczne w Wiśle i w Jaworkach – w większości dar sąsiadów i znajomych rodziców Michała.
Oglądajcie i licytujcie! 7 lutego w Hotelu Qubus w Krakowie, ul. Nadwiślańska 6 (http://www.qubushotel.com/pl/hotele/krakow/1/?gclid=Cj0KEQiAiuOlBRCU-8D6idaPz_UBEiQAzTagNB8bLXgZdCa4gbT8cHEXQc2GcGiMmP6K6laICbf0TCcaAoAl8P8HAQ), godz. 20.00. Aukcja odbędzie się podczas koncertu, elektroniczna rezerwacja wejściówek przez formularz obok.
Zapraszamy, Michał jest tego wart.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam