Powrót do aktualności

Kończymy tegoroczną edycję. Mamy dla Agnieszki 80 tys. PLN

W tym roku mieliśmy trochę pod górkę, co wynika w głównej mierze z agresji Rosji na Ukrainę i ekonomicznych skutków tej agresji. Wiadomo: ludzie mają mniej pieniędzy, a tym „mniej” trzeba było obdzielić większą liczbę potrzeb. Nie skarżymy się na to, bo wiemy, że ukraińscy chłopcy biją się także za nas. Stwierdzamy tylko, że było trudniej. I tak też zapewne będzie w nadchodzącej edycji 2023.

Co napisawszy, ogłaszamy, że niedawno przelaliśmy na subkonto Agnieszki Pikulskiej w Fundacji Avalon okrągłe 80 tys. PLN. Agnieszka z pewnością potrzebować będzie więcej, my wykonaliśmy jakąś część pracy. Na razie cieszymy się, że Agnieszka jest w lepszej formie niż wtedy, kiedyśmy się poznali przed rokiem. Życzymy jej hartu ducha i niezawodnych przyjaciół.

Biegliśmy dla Agnieszki w Biegu Sylwestrowym, rywalizowaliśmy w slalomie gigancie w Kluszkowcach, uczestniczyliśmy w koncercie i aukcji w Mandze i – w końcu – wspinaliśmy się pod Velicke Pleso.

To co się nam udało, udało się dzięki naszym Partnerom oraz dzięki naszym Przyjaciołom. Wszystkim i każdemu bardzo za to dziękujemy.

Fot.: Tomasz Klima, Dominika Rakszewska, Agnieszka Patela i Zofia Stawiska

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam