Powrót do aktualności

Narta Stocha sprzedana za 2.500 PLN

Dzisiaj w popołudniowej audycji Radia Kraków “Co niesie dzień” były tylko dwa ważne tematy: mistrzostwa świata w skokach narciarskich w Seefeld oraz licytacja fragmentu narty naszego asa, Kamila Stocha – narty, na której w 2013 r. zdobył on mistrzostwo świata w Val di Fiemme. Wiedzieliśmy wcześniej, że one się ze sobą splotą. Ale żeby tak?!

Nieprawdopodobny przebieg tego konkursu, zakończony złotym medalem dla Dawida Kubackiego i srebrnym dla Kamila Stocha, stworzył odpowiednie tło naszej licytacji. Bo walka o fragment narty Stocha rozkręciła się na dobre w drugiej części programu. A kilka minut przed godziną 18-tą, dotychczasową najwyższą ofertę (2.000 PLN) przebił Pan Zbigniew z Muszyny, proponując 2.500 PLN. To był cios nie do odparcia i tak się skończyła licytacja. Zwycięzcy gratulujemy i dziękujemy mu za przyczynienie się do wzbogacenia funduszu rehabilitacji i leczenia Kacpra.

My zaś ciągle liczymy wpływające jeszcze przelewy. Wygląda na to, że ostateczną kwotę zebraną dla Kacpra będziemy mogli podać do połowy marca.

Kacper potrzebuje na leczenie komórkami macierzystymi 100.000 PLN. Brakującą – po naszej akcji – kwotę postara się dozbierać Szymon Makuch, ultramaratończyk, który w połowie czerwca rozpocznie swój bieg dla Kacpra. W ciągu 12 dni Szymon przebiegnie Islandię, każdego dnia pokonując dystans 50 km, w sumie 600 km.  Jeśli robi to na was wrażenie, to pomóżcie Szymonowi pomóc Kacprowi.   

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam