Powrót do aktualności

Nasz katalog – podziękowania i instrukcja obsługi

Mamy katalog na aukcję w hotelu Qubus (25 lutego, godz. 17.00). Wszystkie zdjęcia, z wyjątkiem jednego, są autorstwa Pawła Ulatowskiego (oficjalny profil Pawła Ulatowskiego na Facebooku). Wspomniany wyjątek dotyczy pozycji 24. w katalogu i jest autorstwa Jerzego Szymuli (profil Jerzego Szymuli na Facebooku). Pod względem graficznym rzecz opracował Juliusz Peszko (strona internetowa Juliusza Peszko). Dla wszystkich trzech – nasze podziękowania!

Jesteśmy teraz ok. cztery tygodnie przed aukcją. To dobry czas, żeby zacząć przymierzać się do wielkich zakupów. Pamiętajcie, że tym razem niekoniecznie chodzi o to, żeby kupić najtaniej. W czasie koncertu/ licytacji w hotelu Qubus czas umilą wam muzycy (w pierwszym rzędzie Marek Raduli i Ryszard Styła), a decyzje o podbijaniu stawki pomogą wam podejmować trzej – jak się dawniej mówiło – konferansjerzy: Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski.

Ale ogłaszamy katalog na niemal miesiąc przed aukcją także z innego powodu. Wzorem ubiegłego roku licytację będzie można rozpocząć przez Internet 10 lutego, a skończyć 25 lutego w hotelu Qubus. Wszystkie przedmioty z tego katalogu będzie można licytować przez stronę krzysiekpomaga.org, do 24 lutego. Licytacja w Qubusie zacznie się nazajutrz od kwoty uzyskanej przez Internet, jeśli nikt tej kwoty nie przebije, wówczas przedmiot trafi do zwycięzcy licytacji internetowej.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam