Powrót do aktualności

Nasz Wielki Finał – sobota (20 lutego) Hotel Qubus, godzina 17:00

Grupa Pod Budą, Marek Bałata, Marek Raduli oraz organizator koncertu Ryszard Styła z grupą Spectrum Session – ci muzycy zagrają dzisiaj dla Kacpra Turaczyka i Karola Tomasiaka. Warto posłuchać tej klasy muzyków, ale nie w tym rzecz: obaj chłopcy bardzo potrzebują naszego wsparcia.

Rezerwacja wejściówek do dzisiaj (20 lutego), do godziny 14:00. Ceny: 50, 100 i 150 PLN. Kto opłaci wejściówkę przelewem dziś przed koncertem, niech weźmie ze sobą potwierdzenie przelewu. Wpłaty gotówką na miejscu od godz. 16:00.

Zakończyła sie licytacja koszulki CCC Sprandi Polkowice na stronie Sylwestra Szmyda. Trwa licytacja na Allegro do środy (24 lutego), do godz. 21:00.

Wczoraj o godz. 20:00 zakończyła się licytacja internetowa przedmiotów, które dzisiaj wezmą udział w aukcji w Hotelu Qubus. Licytację poprowadzą – tradycyjnie – Wojciech Leonowicz i Mateusz Janicki. Zatem należy się spodziewać dobrej zabawy. Warto przyjść dla ich scenicznego kunsztu. Ale – znowu – nie to jest najważniejsze.

Chodzi o pomoc dla Chłopaków, a to zależy od ceny, jaką uzyskają fanty z katalogu. Licytację kolejnych przedmiotów będziemy zacznynać od ceny uzyskanej internetowo wczoraj plus 50 PLN, jeśli nikt jej nie przebije, przedmiot trafi w ręce osoby, która wczoraj zaoferowała najwyższą cenę.

Bądźcie jutro z Kacprem i z Karolem!

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam