Powrót do aktualności

Nasze imprezy w edycji 2018

Jak już wiecie, w tym roku pomagamy Tomaszowi Brzeskiemu.  Nasze imprezy to: zawody narciarskie, koncert z aukcją charytatywną w Krakowie,  koncert z aukcją charytatywną w  Nowym Sączu. Prologiem będzie udział naszej ekipy w Biegu Sylwestrowym. No to, po kolei.

31 grudnia 2017, jak tradycyjnie czynimy to od kilku lat, ekipa (ok. 25 osób) reprezentująca nasze Stowarzyszenie pobiegnie w koszulkach z napisem “Biegnę dla Tomka”. Chcemy się pokazać w przestrzeni publicznej (realnej, ponieważ w wirtualnej działamy systematycznie od 10 grudnia) i zapowiedzieć w ten sposób VII edycję akcji Krzysiek Pomaga Pomagać.

3 lutego 2018, już po raz trzeci w tym samym gościnnym miejscu, w  Stacji Narciarskiej Suche organizujemy rodzinne zawody narciarskie. Będzie salom gigant dla dorosłych i dla dzieci, z klasyfikacją indywidualną i rodzinną. Dla dzieci – dodatkowo konkursy, zabawy na śniegu, tudzież inne atrakcje. Głównym organizatorem tej imprezy jest Małopolski Okręgowy Związek Narciarski.

3 marca 2018, bodaj po raz czwarty w tym samym, równie gościnnym miejscu, w klubie muzycznym Hotelu Qubus w Krakowie (ul. Nadwiślańska 6), organizujemy koncert jazzowy oraz aukcję charytatywną. Nie znamy jeszcze składu muzyków, ale w ubiegłych latach na naszych koncertach wystąpili m. in. Grażyna Łobaszewska, Marek Raduli, Ryszard Styła, Jacek Królik, Krzysztof Ścierański, Grupa Pod Budą.  Licytację poprowadzą, też zgodnie z kilkuletnią tradycją, Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski.

14 kwietnia 2018, to nowość, koncert i aukcja zostaną poniekąd powtórzone w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu, które jest filią Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu – jednego z partnerów naszej tegorocznej edycji.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam