14 lutego 2017

Obecnie czynne są dwie nasze licytacje: 35 przedmiotów z głównego katalogu oraz 10 dodatkowych przedmiotów z katalogu aukcji internetowej. Pierwsza trwa do 24 lutego w Internecie, ale będzie kontynuowana 25 lutego podczas koncertu w hotelu Qubus. Druga – aż do 10 marca. Inaczej: pierwsza jest kombinowana – najpierw w Internecie, finał w realu (cena wylicytowana do 24 lutego będzie ceną wywoławczą podczas aukcji 25 lutego w hotelu Qubus); druga odbywa się wyłącznie w Internecie.

Licytować przez Internet można albo z poziomu obu katalogów, albo klikając w przycisk Aukcja internetowa.

Nasza oferta (przedmioty wystawione na licytację) jest bogata: Tabisz, Wejman Nowosielski,Kot, Stoch, Sagan. Macie w czym wybierać. A wszystko po to, żeby pomóc Szymonowi Olkowi.

16 lutego 2016

Żebyście się nie pogubili w obfitości naszej oferty, poniżej krótki przewodnik.

Po pierwsze, część fantów dla Kacpra i Karola jest licytowana wyłącznie przez Allegro. Licytacja potrwa do 24 lutego, do godziny 21.00. Największym powodzeniem cieszy się kurtka puchowa narciarskiej kadry Polski, aktualna cena: 255 PLN. Tu katalog.

Po drugie, na stronie Sylwestra Szmyda trwa do 18 lutego, do godziny 20.00  licytacja koszulki kolarzy CCC Sprandi Polkowice. Nie znamy aktualnej ceny, kolarz zapowiada podwojenie stawki i przekazanie takiej kwoty dla Kacpra i Karola. Naturalnie, koszulka idzie do zwycięzcy licytacji.

Po trzecie, przez stronę krzysiekpomaga.org można licytować, do 19 lutego, do godziny 20.00 przedmioty, które 20 lutego trafią na aukcję podczas koncertu w Hotelu Qubus. Obecnie najbardziej pożądana jest rakieta Agnieszki Radwańskiej, aktualna cena: 555 PLN. Licytacja w Qubusie zacznie się od kwoty uzyskanej przez Internet, jeśli nikt tej kwoty nie przebije, wówczas przedmiot trafi do zwycięzcy licytacji internetowej. Tu katalog.

No, to teraz już możecie licytować w pełni świadomości. Pomóżcie Kacprowi i Karolowi!