Powrót do aktualności

Pobiegliśmy dla Agnieszki

Katarzyna Sajboth-Data, Sławomir Wójs, Grzegorz Kabała, Michał Białoński, Paweł Brak, Filip Robotycki, Mateusz Janicki, Krzysztof Graczyk, Marcin Chorązki, Oliwier Hyla, Michał Guja, Karol Życzkowski, Grzegorz Szpila, Cezary Żminkowski, Andrzej Morawski i Jacek Englisz – to jest ekipa, która w sylwestrowe południe ruszyła z Małego Rynku na trasę 17. Krakowskiego Biegu Sylwestrowego, w barwach naszego Stowarzyszenia.

Pobiegliśmy – owszem – dla przyjemności biegania, ale też z ciepłymi myślami dla Agnieszki i z życzeniami, aby jej walka wydała dobre owoce.

Niekiedy ludzie nas pytali, o co chodzi z tym “Biegnę dla Agnieszki” na naszych plecach, wtedy wyjaśnialiśmy, jak umieliśmy. Więcej w tej sprawie zrobiły dla nas media: “Gazeta Wyborcza” i “Interia” – dziękujemy.

Naszej ekipie biegło się tego dnia łatwo, może tylko trudy lekko utykającego Krzysztofa prowadzą wprost do Agnieszki, która biegnie cały czas pod wiatr.

Ufamy, że – z waszą pomocą – będziemy potrafili jej pomóc, tak jak pomogliśmy w minionych latach Łukaszowi, Kacprowi, Tomkowi i kilku innym.

Fot.: Tomasz Klima
Fot.: Tomasz Klima
Fot.: Tomasz Klima
Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam