Powrót do aktualności

Pomagamy Łukaszowi – nasze imprezy w edycji 2020

W bieżącej edycji pomagamy Łukaszowi Dacie. Oto nasz harmonogram:

31 grudnia 2019, udział w Biegu Sylwestrowym.  Ekipa naszego Stowarzyszenia wystartuje w Krakowskim Biegu Sylwestrowym. Pobiegniemy w koszulkach z napisem “Biegnę dla Łukasza” i z napisem podobnej treści na transparencie. To zapowiedź naszych imprez w marcu i wrześniu 2020. Więcej o powodach, dla których biegamy co roku w Sylwestra

1 marca 2020, rodzinne zawody narciarskie w Kluszkowcach. Slalom-gigant ma charakter open – może w nim wystartować każdy bez względu na wiek i poziom umiejętności. Oprócz zawodów przewidujemy szereg atrakcji dla uczestników i osób towarzyszących (m. in. przekąski, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, pokaz konserwacji nart – wszystko na koszt naszych partnerów). Wpisowe (35 PLN od zawodnika) będzie w całości przeznaczone dla Łukasza.

14 marca 2020, koncert i aukcja charytatywna. W koncercie wystąpią: zespół Workaholic i Spectrum Session Ryszarda Styły. Na aukcję będzie wystawionych ok. 25 przedmiotów (m. in. dzieła sztuki, pamiątki sportowe, biżuteria, sprzęt sportowy). Całość poprowadzą: Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski. Wpływy z biletów na koncert (ceny od 50 do 150 PLN) oraz z licytacji w całości zasilą fundusz leczenia i rehabilitacji Łukasza.

Wrzesień 2020, bieg Szymona Makucha. Bieg przez Pamir Highway w Kirgistanie i Tadżykistanie, o długości 1000 km i o przewyższeniu 20 tys. m., to ekstremalny wyczyn Szymona Makucha. Zorganizujemy wokół tego wydarzenia zbiórkę pieniędzy na rzecz Łukasza. 

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam