Powrót do aktualności

Przekładamy koncert na inny termin

Pokrzyżował nam szyki koronawirus. W trosce o zdrowie publiczności i artystów, tudzież w obawie o frekwencję – na skutek publicznych apeli o pozostanie w domu – podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertu w Mandze na późniejszy termin. Podjęliśmy ją z ciężkim sercem, ale w przekonaniu, że to jest decyzja najmniej zła spośród możliwych.

Nasi partnerzy zareagowali ze zrozumieniem i zadeklarowali, że wspólnie znajdziemy nowy, dogodny dla wszystkich termin koncertu. Dziś nie jest możliwe odpowiedzialne określenie, kiedy to będzie – wstępnie rozważamy  późną wiosnę, albo  wczesną jesień.

Osoby, które zarezerwowały bilet na koncert, mają gwarancję otrzymania go. A osoby, które już wpłaciły pieniądze, dostaną zwrot, jeśli tego oczekują – napiszemy do każdego z Państwa w tej sprawie drogą mailową.

Pre-licytacja przedmiotów, które były przeznaczone na aukcję 14 marca, trwa do 13 marca, do godziny 20:00. Przedłużymy ją, na razie do 15 maja. Zachęcamy do licytowania tą drogą. Im wyższą wartość osiągną teraz te przedmioty, tym wyższa będzie ich ostateczna cena, a na koniec tym większa pomoc dla Łukasza.

Nie zapominajcie bowiem, że Łukasz tak samo dziś potrzebuje pomocy, jak jej potrzebował przed epidemią koronawirusa. Chcielibyśmy, aby – mimo znanych wszystkim trudności – uzbierała się godna kwota na jego rehabilitację. Dlatego zachęcamy do bezpośrednich wpłat na konto naszego Stowarzyszenia (96 1240 4588 1111 0010 6082 5709) z dopiskiem: „darowizna dla Łukasza”.

Bądźcie z nami, pomóżmy razem Łukaszowi!

I do zobaczenia na koncercie w pięknej – mamy nadzieję – aurze, już bez towarzystwa COVID-19!

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam