Powrót do aktualności

Szykujcie się na muzykę! – Pracownia Pod Baranami, 16 lutego 2019.

Już w najbliższą sobotę w Pracowni Pod Baranami (Kraków, Rynek Główny 27, wejście jak do Piwnicy) zagramy dla Kacpra koncert, co się zowie. I przeprowadzimy licytację jedyną w swoim rodzaju. Kto bywał na naszych imprezach muzycznych w ubiegłych latach, ten zna ten specyficzny klimat. W tym roku przenosimy się z gościnnego  hotelu Qubus do Pracowni Pod Baranami, miejsca magicznego przez bliskie sąsiedztwo słynnej Piwnicy Piotra Skrzyneckiego. Ale nie zmieniamy stylu. A na koniec chodzi nam o Kacpra Turaczyka. Tak jak w zeszłym roku chodziło nam o Tomka Brzeskiego.

Tomek Brzeski i jego żona Agnieszka będą w Pracowni z nami, podobnie jak Elżbieta Woch-Stopa, mama Kacpra, a być może i sam Kacper (to zależy od jego samopoczucia tego dnia) . Zagra zespół Sublokator w składzie: Łukasz Jamrozik – perkusja, Filip Jarmakowski – saksofon, Adam Kondraciuk – instrumenty klawiszowe, Tomasz Kosoń – bas, Marcin Rusek – gitara, śpiew. Posłuchajcie na zachętę utworu “Wolny od cienia”. Potem Mateusz JanickiWojciech Leonowicz i Karol Stojowski poprowadzą licytację 32 przedmiotów, tutaj katalog. Szykujcie się na ucztę – tak pod względem sposobu prezentacji, jak i pod względem samej oferty. Mamy dla was Nikifora, Kaczkę Katastrofę Elżbiety Wasiuczyńskiej, zajęcia teatralne z Mateuszem Janickim, kurs narciarski z Kasprem Leonowiczem, Volvo z pełnym bakiem na weekend i wiele innych. 

Po aukcji – niejako na deser, a może jako podziękowanie – zagra grupa Spectrum  Session  w składzie: Piotr Kosieradzki – skrzypce, Tadeusz Leśniak – fortepian, Marek Woźniak – perkusja, Ryszard Styła – gitary. Posłuchajcie utworu Blue Bossa w wykonaniu Krzysi Górniak i Ryszarda Styły. 

Przybywajcie, przybywajcie! Można wcześniej zarezerwować bilety, albo kupić je na miejscu w sobotę od godziny 16;00, początek imprezy o godz. 17:00. Pamiętajcie, gramy dla Kacpra i licytujemy dla Kacpra.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam