Powrót do aktualności

W Sylwestra biegniemy dla Agnieszki

Jak co roku ekipa reprezentująca nasze Stowarzyszenie weźmie udział w Krakowskim Biegu Sylwestrowym.

Nie ścigamy się. Biegniemy dostojnie, chcemy pokazać, że jesteśmy i zapowiadamy w ten sposób kolejną edycję naszej akcji Krzysiek Pomaga Pomagać. To będzie już dziesiąta edycja, tym razem poświęcona Agnieszce Pikulskiej, studentce Politechniki Krakowskiej i krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, która choruje na zespół Devica – bardzo groźną chorobę neurologiczną.

Nie przebieramy się w fantazyjne stroje, mimo że tak chce tradycja tego biegu. My ubieramy koszulki naszego Stowarzyszenia z informacją “Biegnę dla Agnieszki”. Będziemy mieć też ze sobą transparent podobnej treści i po tym można nas będzie rozpoznać na trasie.

Nie zbieramy – jeszcze – pieniędzy dla Agnieszki. Owszem, zapowiadamy, że będziemy to czynić wkrótce, w trakcie naszych trzech imprez w 2022 roku: 19 lutego, w czasie zawodów narciarskich w Kluszkowcach; 20 albo 27 maja w czasie koncertu i aukcji charytatywnej w Krakowie (Manggha); na początku września podczas kolarskiego chalenge’u w miejscowości Nova Polianka na Słowacji.

31 grudnia w barwach Krzysiek Pomaga Pomagać pobiegną: Michał Białoński, Paweł Brak, Marcin Chorązki, Anna Gałuszka, Krzysztof Graczyk, Michał Guja, Kasper Hamulewicz, Oliwier Hyla, Mateusz Janicki, Grzegorz Kabała, Mikołaj Kociołek, Bartłomiej Kolec, Marek Oleksy, Filip Robotycki, Grzegorz Szpila, Katarzyna Sajboth-Data, Sławomir Wójs, Maciej Zakrzewski, Mikołaj Zakrzewski, Cezary Żminkowski i Karol Życzkowski.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam