Powrót do wydarzeń

Koncert i aukcja

Dawniej nasze koncerty i aukcje były ściśle związane czasowo z zawodami. W 2020 roku przeszła przez świat pandemia koronawirusa i mocno pokrzyżowała nam szyki. W rezultacie koncertu w ogóle nie udało się nam przeprowadzić w 2020 r., a w roku 2021 odbył się on w  czerwcu – trzy miesiące po zawodach. Wtedy doszliśmy do wniosku, że muzyka na żywo w lecie to jednak coś innego, bardziej atrakcyjnego niż w „długie zimowe wieczory”. Rok później świadomie poszliśmy tym tropem: zawody w lutym, a koncert w maju.

Nasze koncerty zawsze odbywają się wraz z aukcją charytatywną. Koncertowali u nas m. in. Marek Raduli, Marek Bałata, Ryszard Styła, Wolna Grupa Bukowina, Grupa Pod Budą, Grażyna Łobaszewska, Jacek Królik, Krzysztof Ścierański, Aga Zaryan, Sublokator i Workaholic. A na aukcjach licytowano dzieła m. in. Tabisza, Nowosielskiego, Wasiuczyńskiej, Wejmana, Świądra…,  a także pamiątki sportowe związane z wielkimi mistrzami sportu: Małyszem, Stochem, Adamkiem, Szmydem, Gilbertem…

W 2023 r. koncert prawdopodobnie odbędzie się w maju. Gdzie dokładnie oraz kto na nim zagra, a także jakie przedmioty będzie można wylicytować z korzyścią dla Mateusza – o tym wszystkim poinformujemy was nieco później.

Co jest pewne, to że aukcję poprowadzą: Mateusz Janicki i Karol Stojowski. Kto był choć raz na naszym koncercie, ten wie, że to jest jakość sama w sobie.

Szykujcie się więc na razie na duet sceniczny Janicki – Stojowski, a reszty dowiecie się w stosownym czasie.

Powrót do wydarzeń

Wesprzyj Mateusza

Wpłacam