Powrót do wydarzeń

Koncert i aukcja dla Kacpra i Karola

Kto nie był z nami wczoraj w Hotelu Qubus, niech żałuje.

Grała muzyka, pełna sala, licytacja co się zowie. Był z nami Kacper Turaczyk i jego rodzice. Niestety przed kilku dniami pogorszył się stan zdrowia Karola Tomasiaka.

Musicie wiedzieć, że Karol jest początkującym muzykiem. I był już po słowie z Ryszardem Styłą w sprawie swojego występu podczas sobotniego koncertu. Zamiast tego trafił do szpitala, gdzie czeka go jutro poważna operacja. W tej sytacji wczoraj Karola reprezentowali jego ojciec – Dariusz Tomasiak i brat Wiktor. Trzymajcie kciuki za Karola!!!

Co do naszej imprezy, niech ją ocenią osoby niezaangażowane, nam nie przystoi zanadto się chwalić. Niewątpliwie jednak godzi się zauważyć, że objawił się wczoraj nowy talent sceniczny w osobie Karola Stojowskiego, który zastąpił nieobecnego Wojciecha Leonowicza. Karol i Mateusz Janicki dzięki swoim talentom oratorskim skłonili obecnych wylicytowania  wczoraj blisko 25 tys. PLN.

Czekamy teraz na wpłynięcie wszystkich przelewów, trwa jeszcze (do środy, 24 lutego) licytacja na Allegro, w najbliższczych dniach będziemy liczyć pieniądze. Wstępnie wydaje się, że na koniec zbliżymy się do poziomu zeszłorocznej edycji.

Powrót do wydarzeń

Wesprzyj Julię

Wpłacam