Powrót do wydarzeń
Rejestracja

Rodzinny Slalom Gigant

Slalom gigant to jest nasza impreza-matka. Z niej potem zrodziły się inne pomysły. Pierwsze nasze zawody narciarskie odbyły się jeszcze przed powstaniem Stowarzyszenia, poczynając od roku 2006. Wtedy służyły wsparciu rehabilitacji Krzysia Graczyka, który doznał udaru mózgu na przełomie 2004 i 2005 r. Po kilku latach stan Krzysia poprawił się, założyliśmy stowarzyszenie i odtąd pomagamy innym osobom, do czego włącza się, na ile potrafi, Krzysztof – stąd nazwa naszego stowarzyszenia.

Od roku 2012 oprócz zawodów organizujemy koncerty z aukcją charytatywną, a od 2021 – także zawody rowerowe. 

W każdym razie rodzinny slalom gigant od lat zaczyna nasz roczny cykl, zwykle zawody odbywają się w lutym, czasem końcem stycznia, czasem początkiem lutego. Gościliśmy na różnych stokach w Małopolsce: w Lubomierzu, Jaworkach, Rabce-Maciejowej, Jurgowie, Suchem, Kluszkowcach … Od wielu lat impreza ma charakter masowy, na starcie mamy 200, 300 i więcej zawodników. Oprócz samego slalomu dostarczamy innych atrakcji w wiosce narciarskiej: pokazy konserwacji sprzętu, wypożyczalnię nart, smakołyki i inne. 

Bawimy się dobrze, ale wszystko to po to, aby zgromadzić środki na pomoc dla naszego każdorocznego beneficjenta. W tym roku całość „startowego” pójdzie na potrzeby Mateusza Korneckiego.

Zapraszamy 18 lutego 2023 do Kluszkowców. Formularz rejestracyjny dla zawodników pojawi się na stronie miesiąc przed zawodami, wtedy też podamy bardziej szczegółowe informacje o grupach wiekowych i dodatkowych atrakcjach, etc.

Rejestracja na Zawody

  Klasyfikacja rodzinna

  Minimum 3 osoby, w tym rodzic lub babcia/dziadek

  Nazwa, dzięki której będziemy wiedzieć, że jesteście razem

  Cegiełka startowa

  Zapraszamy po dobiór numerów startowych w karczmie Koliba powyżej dolnej stacji narciarskiej. Biuro zawodów otwarte od 8:30 do 10:00 oraz wpłacenia cegiełki na rzecz Mateusza.

  Kwota:


  Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się w biurze zawodów w Karczmie Koliba powyżej dolnej stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski Kluszkowice. Biuro w tym roku wydaje numery do godziny 10:00


  Powrót do wydarzeń

  Wesprzyj Mateusza

  Wpłacam