Powrót do aktualności

Zapraszamy do Mangghi

5 kwietnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie zagramy i zalicytujemy dla Julii. Jeśli chodzi o muzykę, wystąpią: Andrzej Bachleda i Piotr Domagała oraz Marek Raduli z zespołem „Funk de Nite”.

Jeśli zaś chodzi o licytację, to mamy dla was obfitość i jakość, bo prace m. in.: Zofii Gutkowskiej-Nowosielskiej, Jerzego Nowosielskiego, Henryka Sawki, Barbary Gawdzik-Brzozowskiej, Marcina Świądera, Joanny Gałeckiej, Stanisława Wejmana, Iwony Ornatowskiej-Semkowicz, Bettiny Bereś, Janiny Kraupe-Świderskiej, Michała Bacy, Kingi Maciuszkiewicz, Romana Maciuszkiewicza i Jerzego Szymuli.

Jakością samą w sobie są filiżanki od Galerii Starmach z motywem abstrakcji Nowosielskiego – o nie co roku toczy się zacięta rywalizacja.

Zupełnie szczególnym fantem jest piękna fotografia autorstwa samej Julii Koch, naszej tegorocznej beneficjentki.

Mamy też dla was kilka voucherów: na koncerty Festiwalu Kultury Żydowskiej, na tort urodzinowy firmy Buczek, na rejs statkiem po Wiśle dla 14 osób, na Volvo na weekend, na weekend pod Tatrami, na kurs jazdy na nartach i – uwaga, uwaga! – na lot balonem.

Aukcję, jak co roku od wielu lat, poprowadzą: Mateusz Janicki, Wojciech Leonowicz i Karol Stojowski. Kto u nas bywał, ten wie, że prowadzenie to, oprócz wartości użytkowej, ma także wartość samoistną.

Słowem: moc atrakcji dla ducha i dla ciała, a wszystko to po to, żeby pomóc Julii.

Przybywajcie licznie, licytujcie hojnie, Julka jest tego warta!

Stanisław Wejman, Godność. Fot.: Paweł Ulatowski

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam