Powrót do aktualności

Zawieszamy licytację do czasu przed koncertem

Jak wiecie, internetowa licytacja przedmiotów, które miały być wystawione na aukcję podczas koncertu 14 marca w Mandze, została prowizorycznie przedłużona do 15 maja. Ten termin właśnie nadchodzi.

Obecnie ciągle jeszcze nie potrafimy podać nowego terminu koncertu dla Łukasza. Tym niemniej wydaje się, że zbliża się przesilenie w epidemii. Kiedy to się stanie i nastąpią kolejne “odmrożenia” życia publicznego, uzgodnimy ze wszystkimi naszymi partnerami nowy termin. Około miesiąc przed datą koncertu wznowimy licytację.

Na razie oferty dotyczą kilku przedmiotów, co daje kilka tysięcy złotych zadatku na poczet licytacji “w realu”. Najwyższe jak dotąd kwoty zaoferowano za dwa obrazy pędzla o. Marcina Świądera OFM Cap. (pozycje nr 9 (https://krzysiekpomaga.org/aukcja-2020/?ult_auc_id=7645) i 10 (https://krzysiekpomaga.org/aukcja-2020/?ult_auc_id=7664).

Kiedy przyjdzie na to czas, będziemy gorąco zachęcać do składania dalszych ofert. Prosimy nie obawiać się o te fanty, które mają określony czas ich wykorzystania. W porozumieniu z darczyńcami ustalimy nowy termin w czasie po epidemii, lub przynajmniej w jej łagodniejszej fazie.

Zatem mówimy: do zobaczenia, pamiętajcie o Łukaszu!

o. Marcin Świąder, OFM Cap., Cerkiewka, 2019
o. Marcin Świąder, OFM Cap., Narodzenie Pańskie, 2019.
Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam