Powrót do aktualności

3 września będziemy się wspinać – dla Agnieszki

Krzysztof na trasie w 2020 r. Fot.: Paweł Ulatowski

Trasa Tatranska Polianka (1000 m. npm) – Velicke Pleso (1664 m. npm) należy do najtrudniejszych podjazdów kolarskich na Słowacji. Przewyższenie blisko 700 m, średnie nachylenie 10 proc., a góra „nie odpuszcza”, to znaczy nie ma tu właściwie odcinków wypłaszczenia, nie ma zatem gdzie odpocząć. Naprawdę ciężki podjazd.

Chcemy go zaproponować tym, którzy: 1) czują się na siłach, 2) są gotowi zadedykować to Agnieszce i potwierdzić ten wybór, rejestrując się i wpłacając na rzecz jej leczenia i rehabilitacji 100 PLN.

Krzysztof rzuca wyzwanie: tego dnia pokona ten dystans czterokrotnie. Zachęcamy do podjęcia wyzwania jedynie tych, którzy są do tego dobrze przygotowani. Pozostali niech tam wjadą mniejszą ilość razy – choćby i raz.

Mile widziane będą osoby towarzyszące. Na górę prowadzi szlak turystyczny – łatwy, dadzą radę nawet małe dzieci. Jeśli piechurzy chcieliby, oni również, wesprzeć Agnieszkę, niech wpłacą dowolną kwotę na jej rzecz przez bramkę płatniczą na naszej stronie.

Start pierwszego uczestnika: 3 września, Tatranska Polianka, koło Galerii Poliankovo, o godz. 8:00. Przyjazd ostatniego uczestnika na metę, koło górskiego hotelu Sliezsky Dom, o godz. 16:00. Zakończenie imprezy na dole, w Galerii Poliankovo, o godz. 17:30.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam