Powrót do wydarzeń

Challenge kolarski dla Agnieszki

W roku 2020 Krzysztof Graczyk, jeden z założycieli naszego Stowarzyszenia i człowiek, od którego dramatycznych kolei życia to wszystko się zaczęło, po raz setny podjechał na rowerze z miejscowości Tatranska Polianka do Velickeho Plesa pod Gerlachem. Skąd się to wzięło i dlaczego akurat Krzyś zrobił to sto razy, możecie się dowiedzieć tutaj (https://krzysiekpomaga.org/100-x-slaski-dom-nieprosta-historia-1/).

Impreza w 2020 roku miała charakter prywatny, chociaż brało w niej wielu przyjaciół Krzysia, także członkowie naszego Stowarzyszenia. Ale w naszych głowach zrodził się wtedy pomysł, by wykorzystać nadzwyczajne zdolności kolarskie Krzysia dla naszych, czyli Stowarzyszenia, celów. I tak, w 2021 r. przeprowadziliśmy pierwszy challenge kolarski w tym samym miejscu, a dochód został przeznaczony na wsparcie naszego beneficjenta (wtedy był nim Łukasz Data).

W tym roku powtórzymy ten pomysł. Cała sztuka będzie polegała na kilkakrotnym pokonaniu trasy Tatranska Polianka – Velicke Pleso jednego dnia i na zmonetaryzowaniu tego wyzwania z korzyścią dla Agnieszki. Impreza odbędzie się 3 września 2022. 

Więcej tutaj: https://krzysiekpomaga.org/3-wrzesnia-bedziemy-sie-wspinac-do-slaskiego-domu-dla-agnieszki/

Zobacz relację z challenge’u 3 września 2022 w Tatrzańskiej Polance: https://krzysiekpomaga.org/3-wrzesnia-z-agnieszka-w-tatrzanskiej-polance/

Powrót do wydarzeń

Wesprzyj Julię

Wpłacam