Powrót do aktualności

3 września z Agnieszką w Tatrzańskiej Polance

To był (jeszcze) letni dzień w Tatrach Słowackich. O godzinie 8 rano na trasę Tatranska Polianka – Velicke Pleso ruszył pierwszy zawodnik: Krzysztof Graczyk. Dlaczego jego osobista historia stoi u początków naszego challenge’u możecie przeczytać tutaj: https://krzysiekpomaga.org/100-x-slaski-dom-nieprosta-historia-1/ i tutaj: https://krzysiekpomaga.org/100-x-slaski-dom-nieprosta-historia-2/ i tutaj: https://krzysiekpomaga.org/100-x-slaski-dom-nieprosta-historia-3/ i tutaj: https://krzysiekpomaga.org/100-x-slaski-dom-nieprosta-historia-4/.

W 2021 r. po raz pierwszy przełożyliśmy pasję Krzysztofa na imprezę, która finansowo wspiera naszych beneficjentów. W ubiegłym roku – Łukasza Datę, w obecnym – Agnieszkę Pikulską.

3 września w imprezie wzięło udział ok. 25 piechurów i 23 rowerzystów. Udział tych pierwszych też sobie cenimy – tak ze względów towarzyskich, jak i pieniężnych. Bo wszyscy uczestnicy wpłacali datek na leczenie i rehabilitację Agnieszki.

Jednokrotnie dystans Tatranska Polianka – Velicke Pleso pokonali:

Jan Błaszczyk, Agnieszka Piasecka, Wojciech Piasecki, Stanisław Miśniakiewicz, Tomasz Miśniakiewicz, Tomasz Winiarski, Jan Kościsz, Paweł Skwirtniański, Maria Bublik, Artur Zaboklicki, Wojciech Wydro, Mateusz Janicki i Jacek Englisz. Poza konkursem: Agnieszka Dobosz-Bruchnalska.

Dwukrotnie:

Bartek Krobicki, Przemysław Niemiec, Marek Rosek, Maciej Mierzwa, Sabina Ryba, Tomasz Marczyński i Paweł Wadowski.

Czterokrotnie:

Krzysztof Graczyk i Roman Graczyk

Nie trzeba dodawać, że Tomasz Marczyński i Przemysław Niemiec – do niedawna zawodowi kolarze – traktowali swoje podjazdy jako zaledwie rozgrzewkę. Im szczególnie dziękujemy za podjęcie się roli nieoficjalnych ambasadorów naszego challenge’u.

Po południu, gdy po trudach odpoczywaliśmy w kawiarni https://www.poliankovo.sk/, dołączyły do nas Agnieszka Pikulska i jej Mama.

Miło było się spotkać.

Powrót do aktualności

Wesprzyj Julię

Wpłacam